Sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie

Sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie

W zakresie posadzek przemysłowych polecamy Państwu sprawdzone rozwiązania technologiczne znanych, cenionych producentów: SIKA, BASF, EUROSTEP oraz TIKURILLA. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi technologiami i systemami posadzkowymi, wyselekcjonowaliśmy na potrzeby oferty Pulako te produkty, które cechują się wysokimi parametrami technicznymi oraz korzystnymi cenami.

Najwyższa jakość usług

Najwyższa jakość usług

Solidnie wykonujemy impregnację, doszczelnienia i warstwy izolacyjne na bazie żywic np.: stropy, zbiorniki, oczyszczalnie itp. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze technologi i materiałów.

Wykonując aplikacje na starych podłogach betonowych przeprowadzamy ekspertyzy, na podstawie których opracowujemy koncepcje naprawcze, zapewniające skuteczność i trwałość odnowionej posadzki. Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem do realizacji naszych robót zgodnie z technologią i sztuką budowlaną.

W trakcie realizacji prac związanych z montażem posadzki żywicznej i posadzki betonowej, wszystkie zadania wykonujemy we własnym zakresie, nie korzystając z usług podwykonawców, co pozwala nam zachować kontrolę i najwyższą jakość na każdym etapie montażu. Wykonane posadzki obejmujemy gwarancją. Od dwudziestu pięciu lat z powodzeniem prowadzimy działalność na rynku polskim oraz w sześciu innych krajach Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy,

Władysław Kowalówka
Właściciel firmy

Zaufali nam